Олександрівський район – переможець Обласних сільських спортивних ігор

05 жовтня 2019 року у смт. Олександрівка Кіровоградським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведено фінальну частину Обласних сільських спортивних ігор серед сильніших спортсменів збірних команд районів та об’єднаних територіальних громад Кіровоградської області.

Змагання проводились за підтримки та сприяння управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

Учасників змагань вітали Дмитро Янчук – директор Кіровоградського обласного центру здоров’я населення «Спорт для всіх», Юрій Махно – голова Кіровоградської територіальної організації ВФСТ «Колос», Григорій Гончаренко – голова Олександрівської районної ради та Анатолій Каражбей – перший заступник голови Олександрівської райдержадміністрації.

Програма ІІ етапу змагань складалася із п՚яти видів: волейбол, армреслінг (чоловіки та жінки), змагання спортивних сімей «Тато, мама, я – спортивна сім՚я», перетягування канату та легкоатлетична естафета 4х100м.

Незважаючи на дощову погоду спортсмени змагалися на повну, тож в результаті місця розподілились таким чином:

У легкоатлетичній естафеті перемога за командою Олександрівського району у складі: Аполонов Денис, Біланенко Олександр, Роздобудько Олександр, Винник Микола, ІІ місце у Помічнянської ОТГ (Шадурський Владислав, Логвіненко Владислав, Зубко Ігор, Яремчук Артур),

ІІІ – Онуфріївський район (Глинянчук Костя, Гордеєць Артем, Кислицький Дмитро, Діконенко Віктор).

У змагання спортивних сімей «Тато, мама, я – спортивна сім՚я» перемогла сім՚я Жушман (Гайворонський район), ІІ місце – зайняла родина Левченко (Помічнянська ОТГ), ІІІ місце – сім՚я Завальних (Олександрівський район).

У змаганнях з волейболу І місце за командою Олександрівського району,

ІІ місце – Помічнянська ОТГ, ІІІ – Великосеверинівська ОТГ.

Армреслінг (жінки):

І місце – Даниленко Валентина (Олександрівський район);

ІІ місце – Оліскевич Наталія (Гайворонський район);

ІІІ місце – Матвєєнко Вікторія (Великосеверинівська ОТГ).

Армреслінг (чоловіки, до 90 кг.):

І місце – Литва Віталій (Олександрівський район);

ІІ місце – Дильман Назар (Великосеверинівська ОТГ);

ІІІ місце – Федоров Сергій (Онуфріївський район).

Армреслінг (чоловіки, понад 90 кг.):

І місце – Коваленко Руслан (Помічнянська ОТГ);

ІІ місце – Клімчук Микола (Гайворонський район);

ІІІ місце – Суперенко Євгеній (Долинський район).

Армреслінг (загальнокомандний залік):

І місце – Олександрівський район;

ІІ місце – Гайворонський район;

ІІІ місце – Великосеверинівська ОТГ.

В перетягуванні канату не було рівних хлопцям з Олександрівського району, ІІ місце за Онуфріївським районом, ІІІ – за Великосеверинівською ОТГ.

Нагадаємо, що у І етапі змагань, який відбувся 23 березня у м.Кропивницькому, команди районів та об՚єднаних територіальних громад змагалися в чотирьох видах спорту: тенісі настільному, гирьовому спорті, шахах та шашках.

Загалом у двох частинах обласних сільських спортивних ігор серед сильніших спортсменів збірних команд районів та об՚єднаних територіальних громад Кіровоградської області взяли участь 15 команд. Переможців та призерів у загальнокомандному заліку визначено по семи кращим результатам обох частин змагань, ними стали:

І місце – Олександрівський район (12 очок);

ІІ місце – Онуфріївський район (21 очко);

ІІІ місце – Помічнянська ОТГ (21 очко)

Кіровоградський обласний центр фізичного здоров՚я населення "Спорт для всіх" висловлює подяку Олександрівській райдержадміністрації, районній раді та відділу молоді та спорту Олександрівської райдержадміністрації за сприяння в організації проведення ІІ частини змагань та відмінну спортивну базу.