Ресурсне забезпечення викладача-предметника

Майстер-клас із означеної проблеми  для викладачів іноземної мови професійно-технічних навчальних закладів Кіровоградської області відбувся 10 жовтня 2017 року на базі ДНЗ   «Кіровоградський   професійний    ліцей    ім. Героя Радянського Союзу О. С. Єгорова» за ініціативи навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області.

У ході роботи обласної школи майстерності викладача-предметника Сосновська Людмила Василівна, як переможець обласного конкурсу на кращий кабінет англійської мови, презентувала кабінет іноземної мови означеного закладу, а також ознайомила присутніх із матеріалами авторського навчального посібника «Англійська у твоїй професії» та матеріалами персонального сайту.

Інтерактивна гра «Майстер-шеф» з приготування салату дозволила присутнім викладачам іноземної мови не тільки побачити рівень засвоєння професійної лексики ліцеїстами, а й відчути себе учнями досвідченого кулінара.

Окрім того, учнівська презентація«Our summer practice»ознайомила присутніхіз досвідом використання лексики професійного спрямування під час проходження учнями означеного закладу практики у Болгарії.

Підсумком заходу стала практична робота з відпрацювання професійної лексики на уроках англійської мови за допомогою програми Learning Apps.

Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області