«Шляхами Перемоги»

03 жовтня 2019 року в  Голованівському районі, с. Перегонівка, на базі Перегонівського ліцею Голованівської районної ради проходить обласний патріотичний вишкіл «Шляхами Перемоги».

В заході взяли участь 60 учасників з числа молоді закладів професійно-технічної освіти області, а саме: Благовіщенського, Вільшанського, Гайворонського, Голованівського, Добровеличківського, Новоархангельського районів та запрошені гості з Кіровоградської області. Загалом близько 150 осіб.

Учасники прошли урочистою Ходою до місця закладення пам’ятного хреста з приводу перемоги у битві під Перегонівкою.

Юрій Митрофаненко як завжди вразив учасників цікавими напрацюваннями на тему:«Нові віхи історії та новий погляд на 100-річчя Української революції 1917-1921 років» від провідних науковців області в форматі «Жива книга»; Презентація історико-просвітницького матеріалу, присвяченого історії рідного краю, зокрема, Битви за Перегонівку».

Далі на учасників чекають показові виступи з стройової пісні, гирьового спорту від місцевої молоді.

Ознайомлення з виставкою озброєння 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго.

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» представить цикл змагань серед учасників заходу туристичну смугу перешкод а ГО «Товариства Червоного Хреста» ознайомить учасників вишколу з основ тактичної медицини.

Ввечері на учасників чекає захопливий виступ патріотичного українського рок-гурту «Проти течії».