Шановні представники найкращої професії, вчителі вихователі, наставники молоді!

У цей осінній день щиро вітаємо вас зі святом Дня працівників освіти! Ви - світлі й талановиті люди. Ваша мудрість і знання - запорука успішного виховання наших дітей.

На сьогодні у навчальних закладах області працюють понад 11 тисяч педагогічних працівників - це найбільш чисельна, найбільш потужна армія працівників, зусилля яких спрямовані на закладання фундаменту знань учнів, на духовне становлення людини та виховання особистості.

Знаємо, що кожен, хто обрав педагогічний фах, взяв на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Разом з тим відповідає і за самого себе, свою професійну підготовку, право носити таке високе й почесне звання.

Сьогодні треба врахувати той факт, що в школу прийшла нова генерація дітей і батьків, які потребують постійного розвитку. 

Пам’ятайте, що особистий приклад вчителя сьогодні – не просто найкращий метод переконання школяра, а єдино можливий. 

Ви можете багато, як ніхто інший, зробити для демократичного розвитку України.

Ви, і тільки ви, зобов'язані дати Україні сучасні інтелектуально-патріотичні кадри.  Якість роботи, повна відданість справі, любов до дитини – складові успіху сучасного вчителя. 

Нехай кожен ваш день розпочинається усмішкою, а завершується відчуттям задоволення, думки ваші і вчинки проміняться добром і щедрістю, а серце зігрівається щирою вдячністю батьків і ваших вихованців.

Зичимо всім освітянам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай підґрунтям щасливого життя та плідної роботи на професійній ниві будуть міцне здоров’я, натхненна думка й щирі почуття.  Бажаємо вам особистого щастя, терпіння і мудрості, вдячних, розумних учнів, цікавих ідей і знахідок у роботі на освітянській ниві.

Доземний уклін і шана всім освітянам Кіровоградщини!