У Кропивницькому проходить Чемпіонат з боксу серед дорослих чоловіків до 22 років

В офіційній церемонії відкриття Чемпіонату України з боксу серед дорослих чоловіків до 22 років,  який вже вдруге проводиться на базі факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені  Володимира Винниченка, беруть участь  140 спортсменів  майже з усіх областей України, яку ведуть безкомпромісну боротьбу за першість у 10 вікових категоріях. Серед них  - 4 майстри  спорту міжнародного класу з боксу, 43 майстра спорту України, 74 кандидатів у майстри спорту. Останні - першорозрядники.

На Чемпіонаті України з боксу, фінал яких відбудеться  15 жовтня об 11 годині,  Кіровоградську область представляють десять спортсменів.   До  успішних виступів їх готували  тренери з міста Кропивницького: Віктор Фесечко, Сергій Платонов, Віктор Саласенко та його сини Дмитро і Вадим, а також олександрійські тренери Олександр Чорнобривець та Юрій Гринер.

Учасників видовищних змагань вітали  міський голова Андрій Райкович, секретар Кіровоградської міської ради Андрій Табалов, ректор педуніверситету Олег Семенюк, заступник начальника управління освіти науки, молоді та спорту облдержадміністрації Лідія Шатна, Державний головний тренер України з боксу Юрій Шевчук, які бажали всі учасників здобуття перемоги у відповідальних змаганнях на право бути кращими з кращих.

Більше фото

Фото Анатолій Саржевський

Прес - служба управління освіти, науки, молоді та спорту  облдержадміністрації