Продовжуємо «Калейдоскоп виробничих інновацій»

27 вересня 2019 року відбувся черговий онлайн-захід «Калейдоскоп виробничих інновацій», у ході якого презентовано сучасні виробничі технології в сільськогосподарській галузі та професіях автотранспорту.

Учасники, викладачі та майстри виробничого навчання 13 закладів П(ПТ)О області, висвітлили інновації та можливість і досвід їх застосування в закладах професійної освіти, серед яких: стриптілна технологія обробки ґрунту (Канаховський С. О., ДНЗ «Професійно-технічне училище №40»), ультразвуковий аналізітор молока(КопицяЛ. Г.,ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей»),  безпілотні автомобілі (Онищенко І М., ПТУ №30 с. Торговиця), сучасна сільськогосподарська техніка (Самохвал А.О., ПТУ № 5 м. Світловодськ), мікродобрива та біопрепарати (Гончарук В. В., Гайворонський професійний аграрний ліцей),система точного землеробства (Савчук В.В., ПТУ №36 смт Новгородка),  високотехнологічне обладнання в професіях автомобільного транспорту (Драганець А.А., ДНЗ «Благовіщенський професійний ліцей»), універсальний набір пристосувань для технічного обслуговування і ремонту автотракторної техніки (Загинайко О.Ю., відокремлений структурний підрозділ ПТУ № 16 м. Мала Виска), комп’ютерна діагностика автомобіля (Барабуля Р. О., Регіональний центр професійної освіти  ім. О. С. Єгорова),  нове покоління зернових сівалок для інноваційного ресурсозберігаючого землеробства (Шарлович А. О., ПТУ № 38 смт Голованівськ),використання нових видів техніки і обладнання в професійній підготовці майбутніх трактористів-машиністів с/г виробництва (Щербина М.В.,  ПТУ № 32 м Бобринець), розвал-сходження 3D(Кузьмін Я. М., ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей»),GPS-моніторинг в агросекторі(Нікулін В. М., Піщанобрідський професійний аграрний ліцей).

Даний захід засвідчив креативність, творчість педагогічних працівників та їх готовність до впровадження інновацій в навчально-виробничий процес.