Успішна діяльність голів методичних комісій – запорука професійного зростання педагогічних працівників

Вирішальною передумовою будь-якої успішної діяльності була і залишається людина, яка керує, організовує, спрямовує дії інших. З повною впевненістю це стосується і педагогічних працівників, які очолюють роботу методичних комісій.

З метою удосконалення методичної роботи з педагогічними кадрами, підвищення професійної компетентності, активізації творчого потенціалу голів методичних комісійта презентації позитивного досвіду організації роботи методичних комісій закладів професійної (професійно-технічної) освіти 26 вересня 2019року на базі навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області проведено засідання секції голів методичних комісій загальноосвітньої підготовки «Професійне зростання педагогічних працівників - ознака продуктивної праці голів методичних комісій».

Захід розпочався з обговорення єдиної науково-методичної проблеми, над якою будуть працювати заклади та навчально-методичний кабінет у наступні три роки, та актуалізації знань щодо змісту і пріоритетних напрямів методичної роботи.

Основна частина заходу була присвячена розгляду таких важливих аспектів як технологія підготовки, планування та, як результат, ефективна робота методичних комісій, спрямована на розвиток та удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників.

Про «секрети» успішної організації роботи з педагогічними кадрами доповіла Криворучко Ю. Ю., голова методичної комісії суспільно-гуманіторного напрямку ДЗ П(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі», яка поділилася досвідом вдалої організації роботи методичної комісії, що сприяє саморозвитку та реалізації творчого потенціалу педагогів – членів методичних комісій.

Завершився захід жвавим обговоренням шляхів подолання недоліків у роботі методичних комісій та визначенням нових цілей професійної діяльності.