Заходи з нагоди Дня захисника України

13 жовтня
10.00, покладання квітів до могил загиблих учасників АТО на Рівнянському кладовищі та місцях поховань
12.00, хол облдержадміністрації
Відкриття пересувної виставки "Герої не вмирають".
18.30, площа біля міської ради
Вручення матеріальної допомоги сім'ям загиблих учасників АТО.
19.00, площа біля міської ради
Вечір-реквієм "Герої не вмирають"
Панахида за загиблими захисниками України, яку проведе єпископ Кропивницький і Голованіський Марк Української православної церкви Київського патріархату.
14 жовтня
9.00, площа Героїв Майдану
Урочиста хода від площі Героїв Майдану, по вулицях Велика Перспективна та Ушакова, до Фортечних валів, покладання квітів до меморіалу "Батьківщина-мати", обелісків загиблим учасникам АТО, мітинг.
11.00, синій зал кінотеатру "Портал"
Урочисті заходи, нагородження учасників АТО, концертна програма "Пісні, народжені в АТО" (за запрошеннями).
13.30, Козачий острів
Частування козацьким кулішем ветеранів АТО, представників громадських козацьких організацій, спілкування із вихованцями молодіжної громадської організації "Січ" та учнями педагогічного ліцею.