Як випускники шкіл Олександрії обирали майбутню професію

Шляхом тестування можна дізнатися власний особистісний тип і глибше зрозуміти свої схильності до певного виду діяльності.

4076Олександрійські дев’ятикласники навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 12» та навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа» відвідали профорієнтаційні заходи,  де і пройшли подібне тестування.

У ході жвавої дискусії з фахівцем з профорієнтації міськрайонного центру зайнятості Оленою Клочко, учні висловлювали обґрунтовані думки щодо власних мотивів вибору тієї чи іншої професії, аналізували помилки, які допускають школярі під час вибору.

У свою чергу, фахівець дала поради щодо уникнення помилок та разом із учнями вивела формулу усвідомленого вибору майбутньої професійної діяльності.

Насамкінець усі, хто забажав, отримали  індивідуальні профконсультації.

Джерело: Освіта