Освітянські арабески. Комунікативна компетентність педагога

Комунікативна компетентність педагога, майстерність психологічного спілкування є необхідним інструментом гуманізації освіти. Високих результатів у своїй діяльності може досягти лише той педагог, який вміє налагодити стосунки з вихованцями, батьками, якому притаманні вміння зрозуміти своїх партнерів, спрямувати процес спілкування на досягнення педагогічних завдань.

Розуміючи це, навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області 5 жовтня 2017 року на базі ПТУ № 36 смт. Новгородки провів семінар класних керівників та вихователів гуртожитків з означеної тематики.

У ході семінару учасники розглянули теоретичні аспекти комунікативних вмінь, їх характеристику; моделі спілкування педагога та учнів і їх наслідки.

Окрім того, класні керівники і вихователі відвідали засідання методичної комісії «Розвиток комунікативної компетентності педагога як запорука його успішної педагогічної діяльності» та виховну годину «Страждання від кіберманії».

Атмосфера доброзичливості, взаєморозуміння й творчості під час семінару об’єднала і збагатила педагогів.

Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області