ІІІ фестиваль робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST»

5-6 жовтня 2017 року у місті Горішні Плавні Полтавської області відбувся ІІІ фестиваль робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST».

Фестиваль «FERREXPO ROBOT FEST» – це подія, де творчі та обдаровані діти мають можливість проявити себе, знайти новий напрямок розвитку, познайомитися з однодумцями, взяти участь у різних змаганнях, перемагати та отримувати гарні призи!

Вже втретє вихованці гуртка «Технічне конструювання» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» (керівник гуртка - Калашник Ю.О.), що працює на базі КЗ «Добровеличківське НВО», взяли активну участь у цьому фантастичному дійстві.

У програмі Фестивалю: змагання у підготовчій категорії Всеукраїнської олімпіади з робототехніки за правилами змагань Сумо, слалом з елементами WRO, змагання з Робо-футболу, виставка-конкурс LEGO-творчості, майстер-класи, екскурсія містом та на ПрАТ «Полтавський ГЗК».

У номінації "Керовані роботи сумо" - Погорілий Денис виборов І місце , у номінації "Робо-футбол" - Довгаль Вадим та Губар Влад ІІІ місце, у номінації "Автономні роботи сумо" - Тупчієнко Святослав ІІІ місце.

Бажаємо учасникам Фестивалю творчого розвитку та гарних результатів у подальшому.

Більше фото