Команда юнаків із Кіровоградського району - переможець обласного етапу національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини»

6 жовтня  на Кіровоградщині  відбувся  фінальний обласний етап національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини», організатором якого були  управління освіти, науки, молоді та спорту  облдержадміністрації  разом із обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

Понад 160 майбутніх захисників рідної землі у складі 25 шкільних команд  зібралися поблизу села Комишувате Новоукраїнського району, де на території урочища “ ”Малі Байраки” відбулася урочиста церемонія відкриття змагань, під час яких їх учасники  виборювали першість  на  туристичній смузі перешкод, виконували навчальні нормативи у розбиранні– збиранні  автомату, зі стрільби з пневматичної гвинтівки, виявляли фізичні кондиції та волю до перемоги на перекладині та у  перетягуванні канату.

За результатами безкомпромісної спортивної боротьби краще за інших виступили  команди Кіровоградського, Олександрійського та Світловодського районів, які відповідно посіли перше - третє місця, та отримали  нагороди  від заступника начальника управління освіти, науки, молоді та спорту  облдержадміністрації  Лідії Шатної.

Про підготовку команди - переможниці до відповідального військово-патріотичного заходу на теренах області розповідає головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Кіровоградської райдержадміністрації Оксана Єфімова.

-  До зазначеного заходу ми готували команду заздалегідь шляхом відбору з 20 учнів шкіл району за результатами їх участі у Всеукраїнському таборі на території села Розумівки Олександрівського району з  “ подачі”  голови райдержадміністрації Алли Поліщук та  під керівництвом начальника відділу освіти, молоді та спорту Світлани Крамаренко. Спорядження для наметового містечка надали Високобайрацький, Грузьківський, Івано-Благодатненський, Степовий, Червоноярський, Созонівський НВК, Первозванівське, Миколаївське НВО, Катеринівська, Аджамська ЗШ.  У таборі наших юнаків навчали  мужності, стійкості і, найголовніше, – братству спеціалісти обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» разом  із заступником Олександром Гусаком, Кіровоградського обласного осередку Національної федерації панкратіону України на чолі із  Олегом Вєтровим, а також  Сергієм Пугаковим - заступником директора обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій.  А вже вчителями предмета “Захист Вітчизни” проводилася безпосередня робота щодо включення до складу команди шести  юнаків - одинадцятикласників із Грузького, Миколаївки, Первозванівки та Вільного. Керівником команди було призначено вчителя Грузьківського НВК Олексія Будулатія.   Радість перемоги в розділі національно - патріотичного напрямку  він поділив разом із   Іваном Дреглею,  Беником Багдасаряном, Єгором Трепаком, Михайлом  Лунгу, Станіславом  Павлиш та Вадимом Маничем. Усього команда Кіровоградського району виборола 18 медалей та 3 кубки і стала   в загальному заліку абсолютною переможницею. Сподіваємося, що й наступного року ми будемо першими  під час проведення  обласного етапу національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини».

Прес - служба управління освіти, науки, молоді та спорту  облдержадміністрації

Фото із соціальних мереж

Більше фото