План заходів до Дня художника у Кропивницькому

Щорічно у другу неділю жовтня в Україні святкують День художника. Цьогоріч - це 8 жовтня. У Кропивницькому відбудеться низька  заходів, присвячена цій події.

7 жовтня 2017 року об 11.00 на Театральній площі міста Кропивницького розпочнеться  мистецький рух "ALLA PRIMA". У програмі: творчі майстерні з живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва, скульптури., і експозиції творчих робіт студентів художньо-графічного відділення ЦДПУ ім.В.Винниченка. Працюватиме мистецька крамничка та лунатиме музичний креатив.

16.00 -  у  Кіровоградському обласному художньому музеї відбудеться творча зустріч з генеральним директором Національного художнього музею України, куратором виставкового проекту "СПЕЦФОНД 1937-1939 рр" Юлією Литвинець.

8 жовтня - пленер художників у с.Розумівка, Олександрівського району Кіровоградської області.

20 жовтня о 16.00. у будинку художника відбудеться  аукціон творів образотворчого мистецтва членів Кіровоградської обласної організації Національної Спілки художників України. Також у жовтні очікується (дата уточнюється) відкриття меморіальної дошки В.М.Остапенку (1937-2012 рр) на будівлі Кіровоградського обласного академічного театру ляльок.

Джерело: Рідний край