В Світловодську відкрито філію обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді

11 вересня 2019 року у м. Світловодськ було відкрито філію комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». В урочистому відкритті взяли участь Сергій Коваленко - перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, Сергій Неділько - директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Володимир Таборанський – начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, а також учасники Всеукраїнського семінару-практикуму директорів обласних центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Гостей свята, педагогів центрі привітав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. «Відкриття такої філії це яскравий приклад якісних змін в галузі освіти. В першу чергу ми зобов’язані орієнтуватися на надання сучасних послуг у дитячих садочках, школах та позашкільних закладах. Діти із сіл та містечок тепер зможуть із користю після навчання у школі займатися улюбленою справою», - зазначив Сергій Коваленко. Він також зауважив, що у планах є відкриття подібної філії, що охоплюватиме західну територію області.

Філія «Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» дозволить створити умови доступності якісної позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого та національно-патріотичного напряму у Світловодському, Онуфріївському, Петрівському, Олександрійському районах та м. Світловодськ. Працюватимуть гуртки з вітрильного та спортивного туризму, хортингу, спортивного орієнтування, велосипедного туризму, хортингу та «Сокіл» («Джура»), історичного та географічного краєзнавства.