Спорт об'єднує

Сьогодні у Знам'янці на базі міського стадіону урочисто відкрилися обласні змагання «Олімпіада Кіровоградщини».

Юних спортсменів та тренерів привітав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. «Вже четвертий рік поспіль в кожному районі, об’єднаній територіальній громаді та у всіх містах Кіровоградщини проходять відбіркові етапи змагань серед дітей та юнацтва “Олімпіада Кіровоградщини”. Сьогодні кращі спортсмени зібралися тут щоб позмагатися у обласному фіналі та виявити найсильніших юних спортсменів і найспортивнішу територію», - наголосив Сергій Коваленко.

Вже традиційно, фінальні змагання “Олімпіада Кіровоградщини” проходять напередодні Дня фізичної культури і спорту. Вперше змагання приймає Знам'янка, перші три були в Кропивницькому на стадіоні Зірка.

Сергій Коваленко також зауважив, що влада на усіх рівнях системно опікується розвитком дитячого та юнацького спорту. Зокрема, для занять міні-футболом в області збудовано 23 міні-поля зі штучним покриттям. Найближчим часом розпочнеться реалізація проекту будівництва мультифунціональних спортивних майданчиків в Помічнянській та Соколівській ОТГ, селі Козацькому Петрівського району та в Олександрії.

Всім учасникам заходу перший заступник голови ОДА побажав успішних виступів та задоволення від участі у змаганнях.

У «Олімпіаді Кіровоградщини» приймають участь майже триста юних спортсменів, які змагатимуться у п'яти видах спорту.