Вітаємо з ювілейним днем народження лауреата обласної педагогічної премії імені В.О.Сухомлинського, ветерана педагогічної праці Антоніну Іванівну Постельняк

Управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації щиро вітає з ювілейним днем народження лауреата обласної педагогічної премії імені В.О.Сухомлинського, відмінника освіти України, ветерана педагогічної праці Антоніну Іванівну Постельняк.

Ви  мали за щастя працювати разом із відомими на Кіровоградщині педагогами-новаторами, вивчали та узагальнювали досвід  роботи багатьох педагогічних колективів навчальних закладів, відділів освіти,  методичних кабінетів, керівників навчальних закладів  із питань  впровадження в сучасну  практику  ідей В.О.Сухомлинського.

Протягом багаторічної плідної  діяльності на посадах методиста, завідувача кабінетом керівних кадрів (школознавства), Центром координації діяльності методичних кабінетів (центрів) і методичної роботи  з педагогічними кадрами  Кіровоградського  обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського Ви   успішно досліджували проблему: “Управління процесом становлення  особистості керівника школи”, підготували  й видали друком  низку  методичних рекомендацій  на допомогу районним та міським методичним кабінетам області, започаткували серію ”Ідеї В.О.Сухомлинського на Кіровоградщині”, “Методична скарбниця Кіровоградщини”.

Зичимо  Вам, шановна колега,  міцного здоров'я, оптимізму, подальшої цілеспрямованості в житті, поваги й любові людей, а ще - гарного осіннього настрою, мирного неба над головою й родинного затишку.

Заступник начальника управління                                       Л.Шатна