В Світловодську відкрили філію обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді

На урочисте відкриття завітали представники обласної влади, а також учасники Всеукраїнського семінару-практикуму директорів обласних центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Гостей свята, педагогів центрі привітав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. «Відкриття такої філії це яскравий приклад якісних змін в галузі освіти. В першу чергу ми зобов»язані орієнтуватися на надання сучасних послуг у дитячих садочках, школах та позашкільних закладах. Діти із сіл та містечок тепер зможуть із користю після навчання у школі займатися улюбленою справою», - зазначив Сергій Коваленко. Він також зауважив, що у планах є відкриття подібної філії, що охоплюватиме західну територію області.

Філія «Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» дозволить створити умови доступності якісної позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого та національно-патріотичного напряму у Світловодському, Онуфріївському, Петрівському, Олександрійському районах. Працюватимуть гуртки з вітрильного спорту, спортивного туризму, хортингу, спортивного орієнтування, велосипедного туризму. Загалом керівництво філіє планує набрати 24 групи.