Учитель – це той, хто думає про зміни й інновації як про своє життя.

Викладач географії та економіки «Кіровоградського ВПУ №4» Мамзенко Наталія Олександрівна дійсно живе своєю роботою, шукає нові шляхи навчання, цікавиться всім новим та сучасним в освіті, а потім все це використовує на своїх уроках та в позаурочній роботі. Нещодавно вона повернулася з Києва, де приймала участь у Всеукраїнському освітньому хакатоні "EduHack". Це була жива зустріч для тих, хто: давно мріє внести зміни в стару систему освіти, володіє такими знаннями, які дуже необхідні сучасним дітям, має велике бажання реалізувати себе у сучасній, новій освіті. А ще Наталія Олександрівна спробувала себе у ролі  тьютора, експерта, модератора під час проведення позаурочного заходу у ліцеї №144 ім. Г. Ващенка ( м. Київ), на якому разом із своїми колегами з інших міст України  навчала визначати координати на топографічній карті та ділитися своїми враження українською та англійською мовою. Чому це вона робила? А просто їй все цікаво. Приїхала наша колега сповнена нових ідей. Чекаємо на їх втілення.

Якщо ви готові проявляти свою креативність, працювати над освітніми проектами, а головне рішуче діяти та реалізовувати їх в команді однодумців та за підтримки менторів.

Освіта для вчителів - найважлива задача для розвитку майбутнього. Нашим проектом "TeacherHub" ми фокусуємось на розвитку творчого потенціалу Учителя і Учня, ми пропонуємо створення простору базового навчання, стажування і становлення вчителя. Ми не переконуємо вчителя, що йому це треба, вчителі і работодавці до нас йдуть за реалізацією і потребою, за перезавантаженням, відновленням, натхненням, відкриттям свого потенціалу і шляхами реалізації. Команда зібрала учасниц з Києва, Кировограда, Нової Каховки, Черкаської області, спрацювала чудово і результат нашої роботи нам подобається. Спостерігаємо за подальшими подіями на Освітньому хакатоні EduHack. Рухаємось далі.

Професійне свято День Вчителя варто відзначати в колі друзів-однодумців. Ще й в процесі цікавої роботи. Сьогодні 8-а ліцею №144 ім Г. Ващенка( м. Київ) одночасно навчали визначати координати на топографічній карті та ділитися своїми враження українською та англійською мовою : Мамзенко Наталія Олександрівна, вчитель географії ВПУ№4 з м. Кропивницького ; Пашковська Наталія Василівна, вчитель географії гімназії з м. Каховка Херсонської області, заслужений вчитель України. Та вчителі рідного ліцею - географії Данилова Оксана Євгенівна та англійської мови Конончук Ольга Михайлівна. Цікаво було всім отримати новий досвід колективної роботи та нових відкриттів. Чому ми це зробили? Нам просто було цікаво спробувати себе ще в ролі тьюторів, експертів, модераторів. Ну а дітки сказали, що " було круто!!!"