Про результати перевірки причин призупинення освітнього процесу у Тишківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1

06 вересня  2019 року комісією управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації у складі начальника та працівників управління було перевірено причини призупинення освітнього процесу у Тишківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1.

Під час перевірки вжито заходи щодо негайного відновлення освітнього процесу та прискорення ремонтних робіт покрівлі школи.

Члени комісії оглянули заклади освіти, що знаходяться на території с. Тишківки, зокрема: два заклади дошкільної освіти та Тишківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2.

У результаті проведеної перевірки керівнику органу управління освітою Тишківської ОТГ та адміністрації Тишківської ЗШ № 2 рекомендовано терміново відновити навчання учнів з 10 вересня поточного року на базі ДНЗ «Казка» та Тишківської ЗШ № 2, а також здійснювати постійний контроль за виконанням ремонтних робіт покрівлі приміщення школи.

Підрядній організації, яка займається ремонтними роботами рекомендовано їх прискорити та завершити ремонт даху у найкоротші терміни.

Сьогодні учні Тишківської ЗШ № 1 приступили до навчання.