У місті Рівне пройшли заключні ігри Суперфіналу вищолігового чемпіонату України з софтболу в дивізіоні «А» між командами «Західний Вогонь» (м. Рівне) та «СДЮШОР-2» (м. Кропивницький).

За підсумками фінальної серії кропивничанки поступилися у двох іграх з рахунком 0:4, 1:8.

Рахунок в серії став 3–1 на користь команди «Західний Вогонь» і дівчата з Рівного здобули титул чемпіонок України з софтболу сезону 2017 року, а наші землячки щі СДЮШОР-2 стали срібними призерками.
Бронзові нагороди дісталися луганській Ніці», а друга жіноча команда СДЮШОР-2 фінішувала в чемпіонаті на останньому, четвертому місці.

2017 10 01 softball12017 10 01 softball2

Джерело:Гречка