Конкурс на заміщення вакантної посади директора Державного навчального закладу “Знам'янський професійний ліцей”

Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Державного навчального закладу “Знам'янський професійний ліцей” (м. Знам'янка, пров. Станційний, 4 та вул. Олени Теліги, 6)

До повноважень керівника закладу  належать функції, визначені ст. 24 Закону України “Про професійну (професійно-технічну) освіту”, посадовий оклад директора закладу професійної (професійно-технічної освіти) встановлюється відповідно до наказу МОН України від 26 вересня 2005 року № 557 “Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ”та з урахуванням визначених чинним законодаством доплат та надбавок.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста), моральні якості і фізичний стан яких дає змогу виконувати обов'язки керівника закладу, та стаж  роботи на керівних посадах системи професійної (професійно-технічної) освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі освіти, не менше 3 років.

Обов’язкова вимога до всіх конкурсантів - досвід роботи на комп’ютері.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

-      заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даний відповіджно до Закону України “Про захист персональних даних”;

-      автобіографію;

-      копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-      копію паспорта громадянина України або ID-картки ;

-      копію трудової книжки;

-      довідку про відсутність судимості.

За бажанням інші документи, які підтверджують професійні та моральні якості.

Документи подаються особисто до конкурсної комісії управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації з 05 вересня 2019 року до 17 год. 03 жовтня 2019 року за адресою:

м. Кропивницький, вул. Дворцова (колишня Леніна), 32/29, кабінет 103.

За довідками звертатись за тел. 24-03-39