Підведено підсумки XI Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань, трудових загонів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів

20-22 вересня 2017 року Запорізьким обласним Центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді було проведено XI Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань, трудових загонів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Учасниками зльоту стали юні аграрники та педагоги з 19 областей України. Кіровоградську область гідно представляли Мохонько Дар’я, вихованка гуртка «Юні рослинники» , Гафтоник Анастасія та Огаренко Анна, вихованки гуртка «Юні квітникарі» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

Програмою заходу було передбачено проведення:

-           творчого захисту виставки «Щедрість рідної землі»;

-           захисту науково-дослідницьких робіт на базі Таврійського державного агротехнологічного університету;

-           педагогічних читань «Стратегія виховання учнівської молоді в умовах реформи освіти в України»;

-           підведення підсумків та закриття зльоту в Історико-культурному комплексі «Запорозька Січ».

Мохонько Дар’я, вихованка гуртка «Юні рослинники» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді», захищала науково-дослідницьку роботу в секції «Рослинництво» на тему «Вплив інокулянту «Різо Лік Топ» на врожайність та якість сорту сої Аполо». За висновками журі Дар’я була нагороджена Дипломом І ступеня переможця XI Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Гафтоник Анастасія та Огаренко Анна, вихованки гуртка «Юні квітникарі», презентували виставку сільськогосподарської продукції навчально-дослідної земельної ділянки ОЦЕНТУМ.

За висновками журі команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» була нагороджена Дипломом ІІІ ступеня призера XI Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

В рамках проведення Всеукраїнського зльоту керівник команди, Закутаєва Ніна Олександрівна, отримала сертифікат учасника педагогічних читань «Стратегія виховання учнівської молоді в умовах реформи освіти в України».

Також для учасників вищезазначеного заходу було проведено ряд цікавих екскурсій – оглядова екскурсія по м. Запоріжжя, Таврійському державному агротехнологічному університету, Національному історико-археологічному заповіднику «Кам’яна могила» та історико-культурному комплексу «Запорозька Січ».