Олександрівський район придбав новий шкільний автобус

Шкільний автобус “Богдан” буде закріплено за КЗ “Олександрівське НВО №1”. Він підвозитиме 21 учня та 9 педагогічних працівників з сіл Голикове, Кримки та Гайове до районного центру. Загальна вартість автобусу 1 млн. 845 тис. грн., з яких 561 тис. грн. профінансовано у рамках районної програми “Шкільний автобус”.

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей та начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Тимко оглянули новий шкільний автобус на 30 місць.

Нагадаємо, у нинішньому році для опорних шкіл уже придбано 15 шкільних автобусів (включно із Олександрівським районом). Крім цього, шкільні автобуси придбаватимуться для Голованівського і Добровеличківського районів, Компаніївської та Помічнянської ОТГ.