На Кіровоградщині відбулось урочисте відкриття Первозванівського сільського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”

23 серпня 2019 року в с. Федорівка Первозванівської сільської ради відбулось урочисте відкриття Первозванівського сільського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та обласний фізкультурно-оздоровчий захід з нагоди Дня Незалежності України.

Усіх присутніх вітали: директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Дмитро Янчук, голова Первозванівської об’єднаної територіальної громади Прасковія Мудрак та староста Федорівського старостинського округу Олександр Глушко.

В програмі заходу проведено спортивні змагання з армреслінгу, дартсу, перетягування канату та гирьового спорту. Всі учасники змагалися у напруженій боротьбі, але у дружній і піднесеній атмосфері. Загалом у заході взяли участь п’ять команд з Первозванівської об’єднаної територіальної громади та близько 300 глядачів.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами, медалями та кубками від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Первозванівської сільської ради, а гостинні господарі запросили усіх учасників на смачне частування.