Учителю, перед ім'ям твоїм...

Сьогодні, 27 вересня, у Кіровоградській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти, які відкрили своїми виступами творчі художні колективиКіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості, школи сучасного спортивного танцю «Форсаж». А далі розпочався вітальний інтегрований урок на тему: «Щаслива дитина – успішна Україна» з використанням інтерактивних методів навчання.

Цікавим було бліц - опитування присутніх педагогів про виконання ними своєї місії - творити для дітей добро. І знову сцену філармонії “заселили” учасники концертної програми кращих дитячих колективів, серед яких були відомі на теренах області фольклорний гурт «Джерельце Олександрівського РБДЮТ та ансамбль бального танцю «Конвалія» з Кропивницького, зразковий ансамбль «Антарес» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості, артисти творчих колективів обласної філармонії.

З вітальним словом до педагогів звернулися голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, які вручили нагороди вчителям та науково-педагогічним працівникам, які підготували переможців інтелектуальних конкурсів, предметних олімпіад всеукраїнського та світового рівня, з числа яких 13 переможців IVзавершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, 19 переможців ІІІ етапу Малої Академії наук, 16 переможців Міжнародного конкурсу імені Т. Шевченка.

Крім того, вони вручили нагороди лауреатамобласної педагогічної премії імені Василя Олександровича Сухомлинського, а також премії Кіровоградської обласної ради та обласної державної адміністрації за підготовку переможців інтелектуальних змагань на всеукраїнському рівні, Почесні грамоти Кіровоградської обласної ради та цінні подарунки, серед яких був і начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Таборанський, грамоти та подяки Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласної ради.

Своєю чергою начальник управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Володимир Таборанський вручив нагороди Міністерства освіти і науки України та грамоти управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, а голова Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Світлана Скалько вручилаПочесні грамоти Міністерства освіти і науки України та Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України переможцям Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки України, проведеного у 2016 році, Нагрудний знак Федерації профспілок України «Профспілкова звитяга» та Почесні грамоти Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Завершилися урочистості подякою освітянам Кіровоградщини за натхненну працю, уміння долати життєві труднощі на шляху до світлої школи майбутнього нової української школи, а також фінальною танцювальною композицією «Ода радості» у виконанні народного художнього колективу «Пролісок» Кіровоградського обласного НВК (гімназія – інтернат – школа мистецтв).

Більше фото.

Прес-служба управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації