Готуємося до нового навчального року: підсумки, плани, ідеї

Незабаром стартує новий навчальний рік, а це значить, щосаме час підвести підсумки роботи за минулий навчальний рікі спланувати подальшу роботу.

З метою аналізу організації навчально-виховного процесу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти, методичної роботи з педагогічними працівниками закладів П(ПТ)О у 2018-2019 навчальному році,  визначення основних завдань на наступний навчальний рік 29 серпня 2019 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області проведеноінструктивно-методичну нараду заступників директорів з навчально-виробничої, навчально-виховної, навчальної роботи, методистів закладів П(ПТ)О з проблеми «Підсумки організації навчально-виховного процесу у 2018-2019 н.р. та основні завдання на 2019-2020 н.р.».

У ході роботи були підведені підсумки діяльності закладів П(ПТ)О за 2018-2019 навчальний рік, проаналізовано стан загальноосвітньої та професійної підготовки у навчальних закладах, доведено деякі питання виховної роботи, діяльності фахівців психологічної та методичних служб.

По завершенню заходу було визначено основні завдання та пріоритетні напрямки діяльності закладів та НМК ПТО у Кіровоградській області на наступний навчальний рік.