Визначено основні завдання розвитку освітньої галузі області на наступний навчальний рік

В Олександрії в рамках заходів обласної серпневої педагогічної (не) конференції EdCamp працювала секція для керівників органів управління освітою.

На засіданні були розглянуті питання організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти, нові тенденції з питань нарахування заробітної плати та фінансування закладів, дотримання законодавства про освіту та стан підготовки матеріально-технічної бази закладів та установ освіти області до роботи у новому 2019/2020 навчальному році та в осінньо-зимовому періоді.

Модератор секції Лідія Шатна, заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, підвела підсумки роботи секції та  визначила основні завдання розвитку освітньої галузі  області на наступний навчальний рік.

Освітяни області не зупиняються на досягнутому і всі разом будемо працювати над тим, щоб освіта області була більш успішною конрурентоспроможною, педагоги отримували задоволення від успіхів своїх учнів та вихованців, а батьки нам дякували за високого рівня освіту, розвиток, виховання, які їх діти отримають у наших закладах.