До учнів СЗШ № 14 міста Кропивницького завітали іноземні студенти - медики

Студенти Міжнародного медичного факультету Донецького національного медичного університету НМУАбдулла з Індії, Кейсі з Пакистану та Юніс із Гани провели днями зустріч з учнями СЗШ №14 міста Кропивницького,  ініціатором якої став  викладач  вишу і Анатолій Сустрєтов. 

  За  інформацією адміністрації школи, учні тісним колом оточили гостей для живого спілкування іноземною мовою та робили з ними селфі на згадку про знайомство.

У рамках проведення низки  заходів з нагоди відзначення Дня Миру  вчителі англійської мови школи  Наталія Щербакова та Валентина Касьяненко зібрали дітей різного віку та разом із  гостями переглянули  відеоролик про мир англійською мовою.

У своїй розповіді про рідну країну - Індію  Абдулла висловив своє бачення розвитку мирної країни, а його однокурсник  Юніс з Гани розповіла про те,  що у її рідній країні проживають різні етноси, які навіть розмовляють багатьма  мовами, проте чудово розуміють одне одного    Гості  охоче відповідали на численні запитання  школярів.

Старшокласники особливо цікавилися тим, чому  гості обрали для навчання Донецький національний медичний університет. Кейсі з Пакистану поділилася з ними думкою про те, що   могла б навчатися у Кембриджі, але обрала саме цей університет та Україну, бо тут подобається навчатися її співвітчизникам. Абдулла сказав, що інформація саме про цей медичний ВНЗ йому сподобалася найбільше, тому він його обрав. А Юніс обирала між Китаєм та Україною, але віддала перевагу медицині, оскільки у Китаї освітній процес спрямований на вивчення  технологій та інженерію. Крім того, в медичному університеті викладають англійською. На запитання про враження від перебування в  місті Кропивницькому  та  від України майже одноголосно заявили, що Україна і місто, де навчаються, вже за цей короткий проміжок часу стали для них другою домівкою.

Завершилася зустріч спільним  виконанням пісні англійською мовою та врученням подарунків і сувенірної продукції  гостям школи.

Прес - служба управління освіти, науки,молоді та спорту облдержадміністрації