У Приютівській громаді перевірили готовність шкіл та садочків до навчального року

Напередодні нового навчального року комісія на чолі із заступником голови Приютівської селищної ради Іриною Чемерис перевірила освітні заклади Приютівської ОТГ.

Під час інспектування основна увага зверталась на стан виконання поточних ремонтів приміщень навчального призначення, відомчого господарства, зокрема, котелень та харчоблоків, а також проведення протипожежного захисту. Під час перевірок з’ясовано, що матеріально-технічна і навчально-методична бази закладів відповідає вимогам, усі заклади якісно підготували приміщення до нового навчального року.

За результатами перевірки відзначено в цілому належну підготовку до нового 2019/2020 навчального року семи дошкільних навчальних закладів, семи закладів загальної середньої освіти та одного міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

Члени комісії підписали акти готовності до роботи освітніх закладів в новому навчальному році.

За матеріалами веб-сайту Приютівської ОТГ