Підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну «Україна вишивана»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за сприяння Міжнародної академії флористики Наталії Агеєвої з 18 по 20 вересня 2017 року провів Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну «Україна вишивана».

У конкурсі брали участь вихованці гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єру» (керівник Н. Колеснікова) комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

Конкурс проводився з метою формування в учнів високого рівня еколого-естетичної культури, набуття практичних умінь та навичок по створенню флористичних робіт, їхньої підготовки до професійного самовизначення, розвитоку допрофесійних якостей флориста, дизайнера, фітодизайнера, обміну  досвідом роботи з флористики та фітодизайну та ознайомлення учнів із сучасними тенденціями у флористиці.

Під час заходу юні флористи Кіровоградщини представили свій проект у номінації «Квітковий килим», використовуючи знання та навички, здобуті на заняттях гуртка. У композиції «Україна вишивана» вихованці втілили людську любов, щирості, вірності народним традиціям, життєву сили та невичерпність творчості, а також підготували до захисту власний проект з використанням поетичних творів та музичних номерів. Гуртківці підготовили творчий захист власного проекту, перетворюючись у читців віршів та співаків.

Учасники конкурсу мали змогу відвідати майстер-класи: «Виготовлення вертикальних букетів та букетів на каркасах» та «Осінній натюрморт» проведені Ольгою Кабальською-флористом, викладачем Міжнародної Академії флористики Наталії Агеєвої.

Вихованки гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єру» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Дар’я Колеснікова ,  Ірина Колеснікова та Дар’я Калабанова , були нагороджені грамотою організаторів конкурсу за зайняте ІІІ місце у номінації «Квіткові килими» Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну «Україна вишивана».

Прес-служба управління освіти, науки, молоді та спорту.