Вихованець Центру туризму переміг на Європейському молодіжному Кубку зі скелелазіння 2019

З 2 по 4 серпня 2019 року в м. Імст (Австрія) відбувся третій заключний етап Європейського молодіжного Кубку зі скелелазіння серед молоді та юніорів в програмі швидкість «формат Рекорд» на стіні висотою 15 метрів та трудність. В змаганнях взяли участь 474 найсильніших спортсмени із дев’ятнадцяти країн Європи, в тому числі збірна команда України у складі двадцяти п’яти спортсменів.

Кіровоградську область представляв юний спортсмен Ярослав Ткач вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

У групі юніорів в змаганнях на швидкість Ярослав Ткач  став чемпіоном як на етапі так і в фіналі Кубка. Завдяки Ярославу в Австрійських Альпах двічі пролунав гімн України. Крім Ярослава Ткача збірна команда України здобула ще три золотих і дві срібних медалей.