«Гордість школи № 8 – її випускники. Зустріч з чемпіоном»

20 вересня у Світловодській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 8 відбулася знакова подія – зустріч учнів 5-11-х класів  із заслуженим майстром спорту України, триразовим чемпіоном України та чемпіоном Європи з боксу серед чоловіків у суперважкій вазі Віктором Вихристом. 

Віктор, випускник загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 2009 року, безперечно став одним із тих, ким по праву пишається школа  та жителі міста. Здобувши не тільки всеукраїнську славу, а й отримавши  загальносвітову популярність,  Віктор Вихрист у черговий раз довів той факт, що наша країна не втрачає першості в такому популярному виді спорту, як бокс.

Метою зустрічі  було заохотити  школярів до занять спортом,  продемонструвати молоді, наскільки важливим є фізичний розвиток для підростаючого покоління. Для когось - це спосіб підтримувати себе в гарній фізичній формі, а хтось здатний перетворити захоплення спортом в низку запаморочливих перемог і досягнень, стати приводом для гордості цілої нації, та, як Віктор, гідно представляти  Україну на світовому рівні.

Під час зустрічі  Віктор розповів учням  про власний  спортивний  шлях, про свої досягнення в боксі, поділився планами на майбутнє і відповів на численні запитання школярів. Чемпіон побажав молоді,  яка займається у спортивних секціях, вірити в себе і власні сили, прагнути до перемог не тільки у  спорті,  але й  над самим собою.

На завершення зустрічі  кожного учня чекав приємний сюрприз - всі діти отримали пам'ятну фотографію з зображенням і автографом Віктора Вихриста, а деякі школярі навіть встигли сфотографуватися з чемпіоном особисто.

Більше фото.

Прес - служба управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.