У Кіровоградському районі проводиться соціальний фестиваль «Відкриті уроки футболу»

22  вересня 2017 року у  селі Первозванівка відбулося урочисте відкриття соціального фестивалю «Відкриті уроки футболу» за участю 192 учнів у складі 12 команд загальноосвітніх навчальних закладів  - дітей віком від 9 до 13 років та 14 волонтерів – вчителів фізичної культури Кіровоградського району.

Учасників фестивалю привітали почесні гості: голова райдержадміністрації Поліщук А.І., голова Кіровоградської обласної Федерації футболу, заслужений працівник фізкультури та спорту України Безсмертний В.А., начальник обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту Шевченко О.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Крамаренко С.В., директор ДЮСШ ВФСТ «Колос» Кравцов О.Г, Первозванівський сільський голова Ковальова Т.О., депутат Кіровоградської районної ради Фоменко Є.В.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, до проекту залучено дітей-переселенців, дітей учасників АТО, дітей-сиріт та дітей соціально-незахищених верств населення.

Голова районної Федерації футболу О. Логін  наголосив, що функцією проекту є навчання дітей основним навичкам найпростіших технічних елементів футболу, пошук обдарованих хлопчиків і дівчаток, їх відбір і розвиток таланту в майбутньому.

Прес-служба управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.