Реконструкція Новопразької школи №2

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко завітав до Новопразької загальноосвітньоі школи I-III ступення № 2, де із наступного тижня має розпочатися друга черга будівельних робіт.

Нагадаємо, що 1 червня, за участі екс-голови обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка у цій школі відкрили дитячий садочок, що був однією із складових великого проекту реконструкції Новопразького навчально-вихавного об»єднання. Загальна кошторисна вартість проекту складає 32977,3 тис.грн.

Реконструкцію школи і, власне, будівництво у ній садочка, розпочали у ще 2017 році. Генеральним підрядником виступило ТОВ «КАМЕЛОТ-3000». На початок червня будівельники провели у всьому приміщенні НВО значний об"єм робіт. Змонтовано новий сучасний дах. Також було капітально відремонтована кухня та їдальня для школярів, проведено благоустрій території, змонтовано зовнішні електричні мережі та каналізаційні мережі, побудовано локальні очисні споруди.

Для завершення реалізації проекту у нинішньому році з державного фонду регіонального розвитку було профінансовано 10252,1 тис.грн., співфінансування з місцевого бюджету склало 1139,122 тис.грн. Кошти буде спрямовано на утеплення фасаду, завершення ремонту 2 і 3 поверху будівлі школи та спортивної зали, з влаштуванням на кожному з поверхів внутрішніх вбиралень, влаштуванням вуличних спортивних майданчиків для занять фізичною підготовкою школярів та завершення влаштування огорожі. Оздоблення і оснащення об’єкту виконується з урахуванням вимог нового освітнього простору.