У Кропивницькому завершилися обласні змагання любителів авіамодельного (вільнолітаючі моделі літаків) та ракетомодельного спорту

19 – 20 вересня 2017 року в м. Кропивницькому, на базі аеродрому села Федорівка Кіровоградського району відбулися обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного (вільнолітаючі моделі літаків) та ракетомодельного спорту.

 

У змаганнях взяли участь більше сорока вихованців  позашкільних закладів області: Будинку дитячо-юнацької творчості Олександрійської міської ради, Гайворонського районного Центру дитячо-юнацької творчості, Добровеличківського центру дитячо-юнацької творчості, комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», Станції юних техніків Кіровоградської міської ради, Дитячо-юнацького центру «Вись» Маловиськівської міської ради.

Наперекір вередливому, поривчастому вітру, вихованці продемонстрували високий рівень спортивних досягнень та уміння працювати в команді. За перемогу велася запекла боротьба, хоча серед юних авіамоделістів та ракетомоделістів області були як і багаторазові призери обласних та Всеукраїнських змагань, так і новачки, які тільки починають своє сходження по складним, але цікавим сходинкам авіа-ракетомоделювання. 

Остаточні переможці визначилися лише наприкінці змагань. 

В командній першості:

 -  з ракетомодельного спорту вибороли наступні призові місця:

І місце посіла команда Гайворонського районного Центру дитячо-юнацької творчості, керівник команди – Майданюк Олександр Миколайович,

ІІ місце посіла команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», керівник команди – Апостолов Денис Васильович;

ІІІ місце посіла команда Добровеличківського центру дитячо-юнацької творчості, керівник команди – Леліков Володимир Васильович;

- з авіамодельного спорту:

І місце посіла команда Станції юних техніків Кіровоградської міської ради, керівник команди – Семенюта Сергій Сергійович,

 ІІ місце посіла команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», керівник команди – Гуля Віктор Максимович,

 ІІІ місце посіла команда Будинку дитячо-юнацької творчості Олександрійської міської ради, керівник команди – Стреленко Віталій Леонідович.

В особистій першості з ракетомодельного спорту:

клас моделей S-4-A

- чемпіон – Мартиненко Олександр, вихованець Гайворонського районного Центру дитячо-юнацької творчості;

- срібний призер – Пірожніков Всеволод, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

- бронзовий призер – Чередніченко Олександр, вихованець Добровеличківського центру дитячо-юнацької творчості;

клас моделей S-6-A

- чемпіон – Паламарчук Ірина, вихованка Гайворонського районного Центру дитячо-юнацької творчості;

- срібний призер – Коломієць Марія, вихованка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

- бронзовий призер – Попов Єгор, вихованець Добровеличківського центру дитячо-юнацької творчості;

клас моделей S-7-A

- чемпіон – Мартиненко Олександр, вихованець Гайворонського районного Центру дитячо-юнацької творчості;

- срібний призер – Крячко Андрій, вихованець Добровеличківського центру дитячо-юнацької творчості;

- бронзовий призер – Пірожніков Всеволод, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

клас моделей S-9-A

- чемпіон – Панасюк Юрій, вихованець Гайворонського районного Центру дитячо-юнацької творчості;

- срібний призер – Коломієць Тимофій, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

В особистій першості з авіамодельного спорту:

клас моделей F-1-A

- чемпіон – Печенюк Кирило, вихованець Станції юних техніків Кіровоградської міської ради;

- срібний призер – Кирилескул Гліб, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

- бронзовий призер – Рибкін Ярослав, вихованець Дитячо-юнацького центру «Вись» Маловиськівської міської ради;

клас моделей F-1-В

- чемпіон – Штомпель Олександр, вихованець Станції юних техніків Кіровоградської міської ради;

- срібний призер – Гдешинський Олександр, вихованець Дитячо-юнацького центру «Вись» Маловиськівської міської ради 

- бронзовий призер – Остапов Дмитро, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

клас моделей F-1-G

- чемпіон – Остапенко Даніїл, вихованець Станції юних техніків Кіровоградської міської ради;

- срібний призер – Остапов Дмитро, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

клас моделей F-1-Н

- чемпіон – Прядун Євгенія, вихованка Станції юних техніків Кіровоградської міської ради;

- срібний призер – Настасієнко Влад, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

- бронзовий призер – Болгаренко Данило, вихованець Будинку дитячо-юнацької творчості Олександрійської міської ради;

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» щиро вітає переможців та бажає учасникам натхнення, нових перемог та підкорення нових спортивних вершин!

Більше фото:

Джерело: Комунальний заклад "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"