Вітаємо з днем народження!

Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської  облдержадміністрації  вітає з ювілейним днем народження  заслуженого працівника освіти України, заслуженого працівника профспілок України, лауреата обласної педагогічної премії імені В.О.Сухомлинського, голову обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Скалько Світлану Леонідівну!

Прийміть наші щиросердні поздоровлення та побажання з цієї нагоди!

Своєю невтомною працею, досвідом, інтуіцією, оптимістичним настроєм та вірою у позитивний результат Ви здобули заслужений авторитет серед профспілкового активу області та педагогічної громадськості.

Нехай, шановна Світлано Леонідівно,  життєві знання й величезний досвід спілкування з людьми й надалі залишаються з Вами.

Зичимо міцного здоров'я, невичерпної творчої енергії, гараздів у Вашому насиченими корисними і цікавими справами житті, віри і надії у світлий завтрашній мирний день.

Начальник управління                                                                         В Таборанський