Кропивницькі діти отримали почесні грамоти від китайської делегації

Кропивницьких дітей, які відвідують гуртки обласного центру дитячої та юнацької творчості нагородили почесними грамотами від Народного Уряду провінції Цзянсу Китайської Народної Республіки за участь у Міжнародному конкурсі живопису серед молодих художників "Цзянсу – 2017". Роботи юних художників з України показали у 12 містах КНДР.

Відзнаки маленькі кропивничани отримали сьогодні, 20 вересня, під час зустрічі голови ОДА Сергія Кузьменка з делегацією міста Сюйчжоу.

За інформацією іноземних гостей, відгукнувшись на запрошення вони приїхали саме на відкриття найбільшої агропрмислової виставки України "АгороЕкспо-2012" та познайомились з багатьма компаніями, які пропонують широкий спектр своїх послуг. 

 - Спасибі вам за запрошення, за теплий прийом. Ми на Кіровоградщині вперше і вже отримали масу вражень, - зазначив представник делегації Цао Чєнь.

Натомість голова ОДА повідомим іноземцям, що 22 % сільськогосподарської продукції Кіровоградщина постачає саме до азіатських країн. Тож сьогоднішня зустріч це перспектива розширювати свої нові можливості.

Джерело: Сайт кавун.