У Кропивницькому відкрився новий сезон "Битви поетів"

20 вересня, у Кропивницькому в галереї "Елисаветград" відкрився черговий сезон "Битви поет

П'ятеро поетів боротися за право стати кращим цього місяця: Марина Єрмолаєва, Юлія Золотницька, Сергій Чернат, Денис Ушаков та Максим Бричка.

"Битва" проходила у три тури: за підсумками першого обирати тих, хто читатиме у другому. І у фінал пройшли кращі учасники, які змагалися за право вдягти рожеву шляпу переможця та отримати виграш із призового фонду.

Тематика, в основному, була любовна. Також, читали і пейзажну поезію, а іншим жанрам майже не віддавали перевагу.
У перерві між турами грав гурт «Delo k No4i»

В результаті у фінал вийшли двоє - Марина Єрмолаєва та Сергій Чернат. Перемогу одержала Марина.

Довідково.

"Битва поетів" - це проект, який модерує Кирило Поліщук. На цьому майданчику кожен охочий може представити свою творчість та отримати гарантовані "3 хвилини слави".

"Битви поетів" відбуваються вже шостий рік. Їх постійне місце проведення - галерея "Єлисаветград". Традиційно вони збирають кропивницьких митців слова раз на місяць.

Фото: Кирило Поліщук

Джерело:Інформаційний портал Кіровоградщини