На базі ЦНТУ відбулася настановча сесія слухачів Малої академії наук учнівської молоді

16 вересня  актову залу та аудиторії Центральноукраїнського технічного університету  “заселили” понад однієї тисячі  учнів  7-11 класів сільських та міських шкіл — цьогорічних слухачів Малої академії наук.

 Зі вступом на навчання їх привітала  заступник директора  з навчально-виховної роботи Кіровоградського обласного НВК ( гімназія-інтернат-школа мистецтв) Неля Мазур.

- За час знайомства з нашими кваліфікованими викладачами, серед яких є доктори  та кандидати наук, та під час навчання в 59 секціях ви матимете змогу наблизитися до омріяної з дитинства професії учвстю в аудиторних заняттях, елітних школах, братимете участь у відбіркових турах конкурсних  дослідницьких робіт та їх захисті на різних рівнях, -  відзначила у виступі Неля Іванівна.

Того дня  школярі  познайомилися між собою та керівниками секцій з усіх вищих навчальних закладів обласного центру та філій Малої академії наук, а ще дізналися про те, що переможці робіт на всеукраїнському рівні матимуть додаткові десять балів до результатів  ЗНО  при вступі до українських  вишів.

Прес-служба управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

Фото Анатолій Саржевський

Більше фото