У Кропивницькому змагалися юні дзюдоїсти України

16 вересня  у Кропивницькому на базі СДЮШОР-2 відбувся ІІ Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків 2005-2006 років народження та 2007, 2008 років народження, присвячений Дню військового розвідника.

Організаторами заходу  виступили  управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Федерації бародьби дзюдо та самбо  України та Кіровоградської області, відділ фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.

У змаганнях взяли участь, окрім вихованців обласної комплексної дитячо - юнацької спортивної школи “Ніка”,  юні дзюдоїсти з Малої Висківски та Кіровоградського району,   Світловодська,  Смоліне Маловискіского рацону, Олександрівки та Комплексної ДЮШС 3 Кіровоградської міської ради.

Ще до початку їх проведення  404 учасники з 15 областей України в  складі 35 команд  мали змогу познайомитися із зразками сучасної стрілецької зброї та поспілкуватися з  військовослужбовцями ЗСУ.

З вітальними словами побажань здобути перемогу під час виступів на татамі  у цьому швидкісно-силовому виді спорту як засобу виховання особистості, розвитку фізичних кондиції та самозахисту, комплексного впливу на організм, звернулися головний суддя змагань. директор обласної комплексної дитячо -юнацької спортивної школи “Ніка”  Сергій Нечмоня та заступник начальника управління освіти, науки,  молоді та спорту облдержадміністрації Ул'яна Соколенко, яка, зокрема, наголосила на  тому, що заняття дзюдо зміцнюють бійцівські якості та орієнтовані на фізичне і духовне удосконалення кожного, хто обрав за дороговказ здоровий спосіб життя.

Після виконання  Гімну України розпочалися змагання на шляху до розіграшу  22 комплектів нагород різних гатунків, а наші земляки завоювали 29 мидалей, за призові місця, які по завершенню спортивних поєдинків на татамі вручив  президент Федерації боротьби дзюдо та самбо кировоградськой області Андрій Табалов. Серед призерів - юні дзюдоїсти Кіровоградщини,які здобули 12 нагород за перше-друге місця та  11 нагород за третє місце.

Прес-служба управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації

фото Анатолій Саржевський

Більше фото.