Про першочергові завдання освітньої галузі Добровеличківської об’єднаної територіальної громади на 2019/2020 навчальний рік

03 липня 2019 року в управлінні освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації відбулася співбесіда. Обговорено основні завдання та перспективи розвитку освітньої галузі громади.

Враховуючи результати співбесіди, відділу освіти, культури, молоді туризму та спорту Добровелечківської селищної ради рекомендовано до початку 2019/2020 навчального року здійснити заходи щодо:

внесення даних про заклади освіти до Інформаційної системи управління освітою та Державної інформаційної системи освіти;

усунення 29 прикладів нефахового викладання предметів у закладах загальної середньої освіти

придбання підручників для 3, 4, 7 класів за кошти місцевого бюджету;

активізації роботи щодо забезпечення закладів освіти твердим паливом.