Обласна школа майстра-початківця

14 вересня 2017 року відповідно до плану роботи НМК ПТО у Кіровоградській області на базі Державного навчального закладу «Кіровоградське вище професійне училище №4» проведено заняття обласної школи майстра-початківця з проблеми «Комплексно-методичне забезпечення професійно-практичної підготовки та методика організації уроків виробничого навчання».

У ході заняття слухачі мали змогу ознайомитись з нормативною базою щодо організації навчально-виробничого процесу у ПТНЗ, опрацювали вимоги до оформлення навчально-методичної документації майстра виробничого навчання та структури і методики проведення уроку виробничого навчання.

Під час практичного етапу занять, в ході проведення фрагменту уроку виробничого навчанняз професії «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням» на тему «Нарізання трикутної різьби різцем» (майстер в/н Потерайко О.О.) слухачі школи ознайомилися з методикою проведення вступного інструктажу та діяльністю майстра на даному етапі уроку.

По завершені роботи слухачі оцінили корисність отриманої інформації та визначили питання для розгляду на подальших засіданнях школи.

Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області