Святом "День відкритих дверей" у комунальному закладі "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" відзначили початок нового навчального року

В урочистостях взяли участь вихованці закладу та їх батьки, Народний депутат України Олександр Горбунов, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, поінформували в прес-службі ОДА.

"Цього року 55 тисяч учнів Кіровоградської області – 82 % дітей шкільного віку навчатимуться не лише в школах, а й в позашкільних закладах", - зазначив Сергій Коваленко, вітаючи із початком нового навчального року дітей, їхніх батьків та вихователів.

За його словами, обласна влада плідно готувалася до початку навчального року не лише у школах, а й у позашкільних закладах Кіровоградщини. Під час урочистостей посадовець передав обласному центру туризму, краєзнавства та екскурсій нове обладнання для навчання – дві байдарки та катамаран, і запевнив присутніх, що влада й надалі розвиватиме систему позашкільної освіти.

Разом із керівником профільного управління Володимиром Таборанським та директором центру Андрієм Лісотою посадовець оглянув відремонтовані приміщення закладу та побував на заняттях різних секцій.

Джерело: З перших уст