У Кропивницькому відбулася нарада-семінар "Вдосконалення роботи з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності у навчальних закладах області"

15 вересня 2017 року на базі Кіровоградського обласного НВК (гімназія-інтернат-школа мистецтв) за участю представників управління Держпраці у Кіровоградській області відбулася нарада-семінар на тему: "Вдосконалення роботи з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності у навчальних закладах області".

Учасників наради привітали з початком роботи начальник управління Держпраці у Кіровоградській області Сергій Подорожний та заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Лідія Шатна.

У нараді брали участь спеціалісти, методисти з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, фахівці, інженери з охорони праці професійно-технічних та навчальних закладів обласного підпорядкування.

Модератор заходу, головний спеціаліст відділу навчальних закладів управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Розалія Подплетня наголосила у виступі на актуальності безпеки в освітньому середовищі області, на яку покладені функції навчання, виховання попередження, прогнозування можливих небезпек у навчально-виховному процесі та побуті.

За результатами наради-семінару її учасниками вироблено рекомендації для викоростання в діяльності з питань охорони праці.