Відкрито додаткову групу в Аджамському ДНЗ «Веселка» Кіровоградського району

Сьогодні, 15 вересня, в Аджамському дошкільному навчальному закладі «Веселка» Кіровоградського району відбулися урочистості з нагоди  відкриття  додаткової групи для  задоволення освітніх потреб 20 найменших жителів села.

Радість спілкування з винуватцями торжества поділили разом з працівниками закладу та батьками гості - голова райдержадміністрації Алла Поліщук, Аджамський сільський  голова Тетяна Зайченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Світлана Крамаренко, виконавчий директор ТОВ Агрофірми «Відродження»,  депутат районної ради Віталій Базан.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації,  саме за  їхньою допомогою в створенні належних умов для новачків  у дитсадку  замінено покрівлю, придбано меблі, електричну плиту, витяжну шафу на загальну суму 498,0 тисяч гривень.

Крім того, за рахунок районного бюджету придбано меблі, посуд, м’який інвентар на суму 35,0 тис.грн. І це не все, бо гості завітали до дитсадка не з порожніми руками, а з подарунками: дидактичними розвивальними іграми, «сухим басейном», дошкою, дитячими іграшками  та солодощами.

- Відкриття додаткової  третьої групи - це лише маленьке зернятко у великому урожаї  добрих справ наших благодійників, - зазначила у розмові завідувач дошкільним закладом   Віта Кравченко -  Сподіваємося, що воно проросте в душах нашихвихованців добром та щедрістю, любов’ю до рідної землі та Батьківщини.

Прес-служба управління освіти, науки, молоді та спорту Облдержадміністрації.

фото: Григорія Придибайла.