В Кропивницькому стартував базовий тренінг "Молодіжний працівник"

15 вересня 2017 року в готелі Рейкарц розпочався триденний базовий тренінг "Молодіжний працівник" в якому взяли участь 20 осіб з районів та міст Кіровоградської області, які працюють з молоддю та мають бажання отримать знання, навички міжнародного досвіду роботи з молоддю.

Програма «Молодіжний працівник» в Україні – це унікальна можливість підвищити професійний рівень представників державних службовців та громадських об’єднань, які працюють з молоддю, що сприятиме збільшенню кількості молоді, яка бере участь у формуванні молодіжної політики, та посилить на загальнодержавному рівні взаємодію державних та молодіжних громадських інституцій щодо соціального становлення молоді.

Основні завдання Програми:

Підвищення теоретичних знань та практичних навичок молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі щодо окремих складових формування та реалізації обґрунтованої молодіжної політики шляхом проведення навчальних тренінгів. Формування бази даних фахівців молодіжної сфери та кращих практик реалізації молодіжної політики на локальному і регіональному рівнях. Надання консультацій з питань формування місцевої молодіжної політики: визначення тем тренінгів; побудова програм базових досліджень та досліджень з моніторингу та оцінки місцевої обґрунтованої молодіжної політики; вибір критеріїв ефективності; побудова окремих проектів та програм тощо. Метою діяльності молодіжного працівника є формування регіональної політики та створення умов для всебічної самореалізації молоді в різних сферах суспільного життя, розкриття її потенціалу, захист інтересів та прав молоді.

Захід проводиться за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міжнародної організації Unicef та управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації.