Сергій Коваленко: Вже цього року діти повинні займатись спортом у реконструйованому залі СДЮШОР-2

На цьому перший заступник голови облдержадміністрації наголосив під час виїзної наради з питання реконструкції обласної дитячого-юнацької спортивної школи олімпійського резерву – 2.

У 2017 році тут розпочалася масштабна реконструкція. За 2 роки було замінено комунікації, частково стіни, покрівлю, відремонтовано та утеплено фасад. Загалом було виконано робіт на суму майже 34 млн грн. Цього року у ремонтні роботи вкладають близько 13 млн. грн.

- 2019 рік має стати фінальним роком для реконструкції школи. Вже цього року діти повинні займатись спортом у реконструйованому залі, - зазначив під час наради Сергій Коваленко.