У Знам’янському районі відзначили День фізичної культури та спорту

Учасників спортивних змагань - свята молодості і краси, до яких долучилися школярі та дорослі,  привітали  начальник відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської райдержадміністрації Віта Сидоренко та Диківський сільський голова  Володимир Андрієнко, які нагородили кращих спортсменів  грамотами.

Голова районної організації ФСТ «Колос» Сергій Богун  вручив подяки тренерам-викладачам Знам’янської районної КДЮСШ Вадиму Киві і Олені Харлановій,  спортивному активісту Анатолію Головатенку.

За інформацією головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віктора Слюсаренка у півфіналі з  перетягування канату кращими виявилися  спортсмени з Петрового, Богданівки, Пантазіівки, а також з  Петрового, які здобули вирішальну перемогу.

У змаганнях з футболу серед юнаків 2003 р.н. і молодше  сильнішими були спортсмени з Володимирівки (перша група), які виграли другу групу змагань у фіналі за результатами зустрічі зі своїми ровесниками з Дмитрівки. У вирішальному матчі сильними були володимирівці. У матчі за третє місце юнаки з Цибулевого  перемогли юних спортсменів села Диківка і були нагороджені м'ячем від відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації.

У змаганнях з волейболу серед  перше місце посіла команда Пантазіївської сільської ради. Друге та третє місце відповідно посіли волейболісти з Цибулевого і Богданівки. У змаганнях серед жінок не було рівних спортсменкам з Пантазіївки.

Волейболісти Пантазіівської школи продемонстрували цікаву і змістовну гру, зумівши у напруженого матчі переграти своїх  ровесниць з Богданівки. Третє місце на змаганнях здобули волейболістки з Володимирівської школи.

У справжнє спортивне дійство перетворилися вперше проведені у Знам’янському районі  змагання з фігурного володіння велосипедом за ініціативи тренерів-викладачів районної спортивної школи Володимира Дьячкова та Віталія Воровського.

Визначено переможців і в інших видах змагань, організаторами яких стали сільський голова села Диківка Володимир Андрієнко, директор школи Олена Григораш та вчитель фізичної культури Володимир Бургаз.

Прес - служба управління освіти, науки,  молоді та спорту облдержадміністрації