Лариса Костенко: «Ми вперше на початку навчального року проводимо такий ярмарок талантів”

На площі перед будівлею міської ради обласного центру відбулася презентація творчих досягнень вихованців гуртків позашкільних закладів освіти, Центрів естетичного виховання структурних підрозділів міської ради.

Метою вперше проведеного ярмарку талантів у Кропивницькому передбачалося широке залучення учнів навчальних загальноосвітніх закладів до занять гуртковою роботою в системі позашкільної освіти з огляду на активність та енергійність, властиву для дітей шкільного віку.

- Цей захід ми проводимо для того, аби діти знали, що їм може запропонувати позашкілля, - відзначила у своєму виступі перед присутніми начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко. - Саме дозвілля дає можливість розкрити їхні обдарованості і таланти».

У словах очільника освіти міста мали змогу переконатися всі учасники заходу та його гості після ознайомлення з доробком вихованців гуртків, які працюють на базі закладів освіти міста.

Фото Анатолій Саржевський