У Кропивницькому відбулася студентська акція «Gaudeamus»

1 Вересня управлінням освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації на базі Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету було організовано та проведено студентську акцію «Gaudeamus».

У заході взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації  Сергій Коваленко, який вбачає у цьому святі добру традицію, народний депутат України Олександр Горбунов, ректор Національного авіаційного університету Володимир Ісаєнко, начальник профільного управління облдержадміністрації Володимир Таборанський, заступник міського голови Наталя Дзюба, Сергій Неділько - начальник Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету

Ведучі свята - курсанти Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету Анастасія Галінська та Олег Плахотнюк першими привітали його учасників із вступом до великої студентської родини міста Кропивницький та побажали  відчути себе справжніми студентами.

Після виступів гостей свято розпочалося незабутнім  дійством - флешмобом під назвою: “Ми всі-діти України, її теперішнє й майбутнє!”.

Протягом однієї години свою високу виконавську та сценічну  майстерність демонстрували талановиті  співаки та танцюристи з ЦДПУ імені Володимира .Винниченка, Центральноукраїнського національного технічного університету, Льотної академії національного авіаційного університету, Донецького національного медичного університету, Інституту приватного вищого навчального закладу “Університет сучасних знань”, інституту державного та муніципального управління.

Гучними оплесками зустріли учасники заходу повідомлення голови студентської ради КЛА НАУ про те, що наступного нового навчального року  першокурсників вищих навчальних закладів обласного центру вітатиме на своїй базі за результатами  жеребкування Кропивницький медичний факультет Донецького національного медичного університету,

Завершилося свято представників однієї національності під назвою «СТУДЕНТ» виконанням гімну студентів“Gaudeamus”.

Прес-служба управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації

Фото Анатолій Саржевський